برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی بوش BOSCH

 

Bigger washing capacity -1

         (بیشترین گنجایش )

این ویژگی قابلیت این را برای مشتریان بوش فراهم می کند تا بتوانند حتی بیشتر از ظرفیت دستگاه ، لباس داخل ماشین بریزند و این امر کیفیت شستشو را پایین نمی آورد.

ActiveWater -2

  (تنظیم آب هوشمند)

یکی از ویژگی های هوشمندانه این است که با توجه به حجم لباس ها میزان آب را تنظیم نموده و به کاهش مصرف برق نیز کمک می کند.همچنین با استفاده از آب گرم باقی مانده مواد شوینده و باکتری ها را بطور کامل از روی البسه حذف می کند و باعث طول عمر دستگاه شده و به شما تجربه یک شستشوی می دهد.

Pre-activated SpeedPerfect -3

           (زمان کوتاه شستشو)

های بوش با دارا بودن کوتاهترین زمان در چرخه شستشو تمامی سبب صرفه جویی در وقت و برق می شود.

های بوش ۶۵% سریعتر از سایر ماشین ها به کار خود پایان می دهد.

VarioDrum -4

  ( متفاوت)

شیارهای داخل ، در عین سرسخت و پرقدرت بودن برای کشیدن آب لباس ها طوری طراحی شده اند که کوچکترین آسیبی به حتی لطیف ترین پارچه ها نمی رسانند و همچنین سطح شیبدار شیارها البسه را به سمت مرکز هدایت می کنند و این یکی از قابلیت های منحصربفرد می باشد.

 AllergyPlus + ECARF -5

      (سیستم ضد آلرژی)

اولین لباسشویی جهان می باشد که دارای تاییدیه ECARF(مرکز اروپایی برای تحقیقات بنیاد آلرژی) بوده و یک شستشوی کاملاً بهداشتی را برای شما به ارمغان می آورد.

این سیستم با استفاده از درجه حرارت بالای آب باکتری ها را کاملاً از بین می برد و همچنین با یک دور آبکشی اضافه مواد شوینده باقی مانده روی البسه را کاملا پاک می کند و مانند سایر لباسشویی ها،لباس ها را با سفیدک ناشی از پودر و مواد شوینده تحویل نمی دهد و این امکان تنها با فشردن یک کلید در لباسشویی بوش میسر است!

VoltCheck -6 

(بررسی )

چک کردن ولتاز توسط (bosch) از ویژگی های منحصر بفرد لباسشویی بوش می باشد که نوسانات برق کوچکتر از یک پلک زدن را نیز چک و کنترل می کند تا نوسان برق لطمه ای به دستگاه وارد نکند و زمانی که پایین است و یا منبع تغذیه قطع شده این سیستم فعال می شود.

Monsoon Programme -7

       (برنامه موسمی)

این برنامه طراحی شده تا لباس ها روی دور خشک کن ۱۰% بهتر از سایر برندهای لباسشویی خشک شوند.به این صورت که در ، سری آخر آبکشی را با آب بسیار داغ انجام می دهد زیرا لباس های داغ راحتتر آبگیری می شود و زمان کمتری روی دور خشک کن می مانند.

 

Reload Function -8

(اضافه کردن لباس میان برنامه)

برای همه ما پیش آمده که پس از روشن کردن لباسشویی و آغاز بکار آن متوجه می شویم که یک لباس جا مانده!

و یا ممکن است شما یک لباس قرمز را در میان لباس های سفید وارد ماشین کرده باشید.

اگر ماشین لباسشویی شما بوش است نگران آن نباشید!این برنامه به شما اجازه می دهد با باز کردن درب لباسشویی بوش لباس ها را کم یا زیاد کنید.

 

Time Delay 24hrs -9 

برنامه TIME DELAY برای شما این امکان را فراهم می آورد که زمان آغاز بکار ماشین خود را ۱ الی ۲۴ ساعت به تاخیر بیندازید تا لباسشویی بوش شما در ساعات آینده کار خود را شروع کند.

 

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۷۷۸۹۲۵۵۹

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵