ماشین لباسشویی ۸ کیلویی بوش Bosch

Rate this post

دارای برجسب انرژی A-30% می باشد که نشان دهنده با صرفه و کم مصرف بودن دستگاه است

برای سکوت و ثبات بیشتر، بدنه دستگاه طوری طراحی شده که ضد لرزش و فوق العاده کم صدا می باشد . همچنین این دستگاه با دور موتور پر قدرت دارای توان خشک کردن ۴۰۰ تا ۱۶۰۰ دور در دقیقه می باشد .

این دستگاه دارای سنسور آب می باشد که قابلیت آبکشی کردن لباس ها را متناسب با حجم آنها تنظیم می کند

مدل WAS-32493 مجهز به سیستم هوشمند جهت تشخیص ظرفیت برای البسه و میزان مواد شوینده و همچنین مجهز به سیستم هوشمند تشخیص و برطرف کردن لکه ها با ۱۶ برنامه متفاوت می باشد .

دیگ این دستگاه قابلیت چرخش بطور نامنظم را دارد که این عملکرد باعث شستن بهتر لباس ها می گردد. این دستگاه دارای صفحه نمایشگر بزرگ می باشد که به راحتی می توان از تمام برنامه ها استفاده کرد.

همچنین این دستگاه به کلید های حساس و دقیق مجهز می باشد که برای انتخاب دما ، دور موتور برنامه ها و تغییرات دیگر تنها با لمس کردن اجرا می شود و برای محافظت از دسترس کودکان قابلیت قفل کلید ها را دارد و براحتی میتوان آنها را غیرفعال کرد 
علاوه برآن در لباسشویی ۳۲۴۹۳ بوش ، درب بزرگی با قابلیت باز شدن ۱۶۵ درجه طراحی شده است که به راحتی می توان لباس را درون ماشین لباس شویی ریخته و همچنین از آن خارج کرد همچنین با قفل آهنربایی درب در زمان شستشو به هیچ عنوان باز نمی شود

مطالب تصادفی

مطالب مرتبط

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵

22676638