ارور f67 بوش

ارور f67 بوش
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

معنی ارور کد و خطاهای نمایش داده شده در لباسشویی بوش و نحوه برطرف کردن آن

برطرف کردن ارور و خطای لباسشویی بوش

در سری جدید ماشین لباسشویی بوش در صورت بروز عیب کد واژه هایی را مشاهده می کنید که ایراد دستگاهلباسشویی  بوش شما را بازگو می کند.

یکی از دغدغه های مشتریان بوش BOSCH معنای این ارورها می باشد. ما در زیر تعدادی از این اروها را آورده ایم تا در

صورت بروز عیب ابتدا خودتان ایراد اولیه دستگاه را حدس بزنید . در صورت امکان خودتان ایراد لباسشویی بوش را حل کنید. تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH

در صورتی که خود قادر به رفع عیب نبودید با ما تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به رفع عیب ماشین لباسشویی بوش شما بپردازند.

کلیه ماشین لباسشویی های برند بوش که با برد الکترونیکی کار میکنند به جز مدل های قدیمی تایمری از زمان استارت شدن تا پایان برنامه شست و شو ،کلیه عملکردهای دستگاه را از طریق سنسورها کنترل میکنند و در صورت بروز هر گونه ایراد در روند شست و شو و یا در دستگاه پیغامی متناظر با آن نمایش داده می شود.

لباسشویی بوش در صورت بروز هر گونه نقص در مراحل مختلف شست و شو برنامه را متوقف و ارور کدی را نمایش میدهد که بیانگر ایراد مربوطه است.

در موارد کمی این ارورها جزئی بوده و با روشن و خاموش کردن دستگاه برطرف می شوند مانند چفت نشدن درب لباسشویی.اما در بیشتر مواقع برای رفع شدن عیب دستگاه نیاز به مراجعه ی تکنسین و سرویس دستگاه می باشد.

توجه داشته باشید که در صورت بروز هریک از ارورها،شیر ورودی آب را بسته و برق اصلی لباسشویی را قطع کنید و منتظر مراجعه سرویسکار بمانید.

 

آیا این مطلب مفید بود ؟
با ارسال نظرات خود ما را در ارتقاء سطح کیفیت خدمات یاری دهید .
بله۰
خیر۰
Powered by Devhats

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵

۳۳۳۲۷۰۴۹

۷۷۸۹۲۵۵۹