اسپرسو ساز بوش Bosch CTL636ES

اسپرسو ساز بوش CTL636ES
1 (20%) 1 vote[s]

اسپرسوساز بوش با حداکثر توان ۱۶۰۰ وات دستگاهی حرفه ای برای تهیه قهوه و اسپرسو با بهترین عطر و طعم در کمترین زمان ممکن است.

بدنه تمام استیل دستگاه علاوه بر زیبایی ظاهری بر مقاومت دستگاه افزوده و به راحتی قابل تمیز شدن میباشد . سیستم فشارسنج دستگاه مطلوب ترین محدوده میزان فشار جهت عصاره گیری قهوه را نشان میدهد ،

این فشار سنج در واقع میزان فشار آب وارد شده روی پودر قهوه درون فیلتر را نشان میدهد و حداکثر میزان آن ۱۵ بار میباشد.

مخزن قهوه دستگاه در اندازه ۳۰۰ گرم میباشد و مخزن آب اسپرسوساز  دارای ظرفیت ۱٫۷ لیتر است که قابل جدا سازی بوده و به آسانی آن را پر از آب نمود . در صورت خالی بودن مخزن نیز به شما هشدار میدهد.
اسپرسوساز بوش مجهز به سیستم sesno flow بوده که درجه‌ی مناسب دم‌آوری قهوه را تنظیم می نماید .

لوله بخار دستگاه نیز این امکان را فراهم میکند تا به راحتی بتوانید کف شیر آماده نمایید . پنل دستگاه مجهز به نمایشگر دیجیتال ، ولوم چرخشی و دکمه های تنظیم عملکرد بوده که از طریق ولوم چرخشی میتوان یک یا دو فنجان بودن قهوه و بزرگی لیوان را مشخص نمود و ولوم چرخشی دیگر نیز برای میزان آسیاب کردن قهوه میباشد .

برای کار با دستگاه پس از پر نمودن مخزن آب و قهوه تنظیمات دستگاه از قبیل اندازه فنجان ، یک یا دو فنجان بودن ، درخواست فوم شیر را مشخص نمایید سپس دکمه Start را بفشارید تا نوشیدنی مورد علاقه شما در مدت زمان کمی آماده گردد.

دو آبریز برای خروج قهوه در نظر گرفته شده‌اند که زیر آنها می‌توان لیوان‌هایی تا ۱۵ سانتی‌متر را قرار داد. سینی چکه با محافظ استیل واقع زیر دهانه خروجی قهوه با قابلیت جدا سازی، از چکه کردن قهوه بر روی سطح دستگاه جلوگیری می کند.

 

 

مطالب تصادفی

مطالب مرتبط

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵

22676638