راهنمای خرید سایدبای ساید

 

های نسبت به های تک در قیمت بسیار بالاتری دارند شاید همان های تک در هم کار شما را راه بیاندازند و مجبور نباشید زیادی بپردازید

بعضی از مدل های دارای فیلترهای تصفیه آبی هستند که بعضی از انواع آنها هر ۴ تا ۶ ماه یکبار و بعضی دیگر هر یک سال یکبار بار باید شوند.

و باید در نظر داشته باشید که خرید فیلتر و آن جزو های ثابت خواهد شد . جا به جا کردن این ها به دلیل سایز بزرگ آنها بسیار مشکل است.

اگر مستاجر هستید و مجبورید زود به زود اسباب کشی کنید، به فکر جا به جا کردن این یخچال مخصوصا در راهروهای باریک طبقات آپارتمان ها باشید. اگر نقلی و کوچکی دارید اصلا به فکر خریدن این مدل یخچال نباشید چون فضای زیادی را اشغال خواهد کرد و جایی برای بقیه وسایل باقی نخواهد ماند.

اگر دو نفر بیشتر نیستید و حتماً فضای این یخچال ها بزرگتر از نیاز روزانه شما خواهند بود برای همین موجب اتلاف هزینه و انرژی خواهند شد. معمولاً دو نفر به فضایی معادل ۱۶ تا ۲۰ فوت مکعب نیاز دارند. به چینش کابینت های خود در توجه کنید.

ممکن است چینش کابینت ها به صورتی باشند که با قرار دادن این یخچال در میان آنها نتوان از فضای تعدادی از کابینت ها استفاده کرد و شکل نا منظمی هم پیدا خواهند کرد. اندازه یخچال باید با بقیه وسایل مخصوصاً کابینت ها جور باشد .

زمانی که یخچال های گران قیمت ایرادی پیدا کنند و نیاز به داشته باشند هزینه تعمیرشان نیز نسبت به یخچال های معمولی بیشتر خواهد شد

یکی از نکات منفی های در مقایسه با مدل هایی که آنها در پایین قرار گرفته این است که برای دسترسی به مواد غذایی که در قسمت های پایین یخچال قرار داده می شود باید بیشتر خم شد در حالی که در هایی که آنها در پایین قرار دارد نیازی به خم شدن مکرر برای دسترسی به موادی که دائما لازم داریم نیست

با استفاده از بای شما انرژی بیشتری را به نسبت مدل های فرنچ یا درب فرانسوی مصرف می کنید . به این دلیل که هر بار مجبور خواهید بود درب یخچال یا را به طور کامل باز کنید و با این کار اجازه می دهید که هر بار هوای خنک بیشتری از خارج شود

در حالی که در مدل های فرنچ هر بار می توانید تنها نیمی از فضای یخچال را برای یافتن آنچه که می خواهید باز کنید.

یخسازهای بای

 

از دیگر ویژگی های بارز یخچال های ساید بای ساید مجهز بودن آنها به یخساز است.

  یخسازها بصورت و خودکار یخ را در قالبهای حبه ای یا بدون قالب بندی خاصی تولید می کنند

با این قابلیت دیگر همیشه یخ و آب خنک در اختیار دارید، کافی است دکمه ی یخ ساز را فشار دهید. می دانید که هر چه قابلیتها بیشتر، قیمت نهایی هم بیشتر می شود.

ساید بای سایدها دارای آبسرد کن هستند. می دانید که در آب سرد کن های ، آب بوسیله ی شلنگ از لوله ی آب شهری تامین می شود 

 

 

 

 

 

 

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۷۷۸۹۲۵۵۹

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵