جاروبرقی بوش مدل BSG81472

برقی مدل BSG81472 یکی دیگر از محبوب‌ترین جاروهای ‌دار بوش می‌باشد که ساخت کشور است.

این برقی مجهز به پره‌های آیرودینامیک می‌باشد که بسیار قدرتمند و کم‌صدا است که تنها ۸۰ دسی‌بل صدا تولید می‌کند. این  برقی ۱۴۰۰ وات بوش توان مکش زیادی را ایجاد کرده و راندمان دستگاه را بالا می‌برد.

این جارو برقی از نوع ‌ای می‌باشد که ظرفیت آن ۶ لیتر (XXL) است که این امکان را به شما می‌دهد تا ماه‌ها از یک استفاده کنید و در ‌های ناشی از خرید صرفه‌جویی کنید.

فیلتر این جارو برقی از ۶ لایه ساخته شده است که گرد و غبار را به خوبی به خود جذب کرده و هوای خروجی از جارو برقی تا ۹۹ درصد بدون ذرات آلرژی‌زا می‌باشد. این جارو برقی برای افرادی که دچار آلرژی و بیماری‌های تنفسی هستند یک گزینه بسیار عالی می‌باشد. همچنین این فیلترها به راحتی قابل جدا شدن و شستن هستند.

ویژگی و امکانات جارو برقی مدل BSG81472

این جارو برقی مجهز به یک لوله خرطومی کنفی می‌باشد که بسیار باکیفیت و زیبا است که بر خلاف لوله‌های قدیمی‌تر به راحتی له و پاره نشده و تغییر شکل نمی‌دهد. همچنین دارای یک لوله تلسکوپی می‌باشد که هر کاربری با هر قد و قامتی است و به راحتی می‌تواند لوله را کوتاه یا بلند کند.

همچنین پارویی این مدل جارو برقی بوش از طراحی ویژه‌ای برخوردار است که به راحتی روی سطوح حرکت کرده و گرد و غبار و زباله‌ها را به دورن خود می‌کشد. دسته این جارو به صورت ارگونومیک طراحی شده تا باعث سهولت استفاده کاربر بشود.

از دیگر ویژگی‌های این جارو برقی می‌توان به سیم جمع‌کن خودکار، نشانگر پربودن و تنظیم دستی حداقل و حداکثر دور اشاره کرد.

و ظاهری جارو برقی بوش BSG81472

رنگ این جارو برقی بوش مشکی نقره‌ای می‌باشد که ترکیب این دو رنگ باعث زیبایی چشم‌گیری شده است. ابعاد این دستگاه طول ۵۱، عرض ۳۰ و ارتفاع ۲۸ سانتی‌متر می‌باشد.

وزن این جارو برقی کیسه‌ای بوش ۸٫۱ کیلوگرم است و طول سیم آن ۱۳ متر می‌باشد که شما می‌توانید به راحتی تا شعاع ۱۵ متر یک جاروکشی آسان و بدون وقفه داشته باشید.

جارو برقی بوش با اینکه بدنه نسبتا بزرگی دارد ولی بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جابجایی می‌باشد. این دستگاه مجهز به  ۴ چرخ با کیفیت است که چرخش ۳۶۰ درجه دارند و قدرت مانور دستگاه را بالا می‌. همچنین بدنه این دستگاه طوری ماهرانه طراحی شده است که تا در صورت نیاز به حمل از دو دستگیره روی آن استفاده کنید تا فشاری روی دست وارد نشود.

این دستگاه مجهز به سری‌های پارویی، دوطرفه گردگیر و باریک می‌باشد.

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۷۷۸۹۲۵۵۹

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵