جارو برقی بوش مدل BSG8PRO3

Rate this post

مدل BSG8PRO3 محصولی کامل و کاربردی ساخت کشور آلمان می‌باشد.


که دارای کمپرسور قوی با عمر طولانی بوده و با حداکثر توان ۲۴۰۰ وات تمیزی و سلامت را به محیط زندگی شما می‌آورد.
فیلتر هپا با قابلیت شستشو امکان جاروکشی بدون گرد و غبار را برای شما به ارمغان می آورد.کیسه جارو بصورت یکبار مصرف و مخصوص جمع آوری گرد و خاک طراحی شده است.
و به دلیل ظرفیت خوب ۶ لیتری که دارد می توان ماه ها از آن استفاده نمود،برای تعویض کیسه از کیسه های اصلی بوش محصول کشور آلمان استفاده نمایید.تا دستگاه شما عملکرد بهتر و عمر طولانی تری داشته باشد.

همراه با ۴ کیسه یکبار مصرف ارائه شده است، محل اتصال کیسه به بدنه از جنس فلزی بوده که موجب استحکام بیشتر آن می شود.میزان صدای دستگاه نیز بسیار کم و حدود ۷۵ دسی بل است
و هنگام کار موجب رنجش و ناراحتی دیگران نمی شود.برای جابجایی راحت تر دستگاه در دو سمت جارو دستگیره هایی تعبیه شده تا بتوانید به هر سمتی که می خواهید جارو را هدایت کنید.

۸PRO3 بوش مجهز به کلید فشاری روشن و خاموش و ولوم کشویی تنظیم قدرت مکش روی بدنه می باشد که جهت جاروکشی انواع سطوح کاربرد دارد.

این دارای ۴ سری است که سری پارویی آن برای سطوح مسطح و فرش، سری باریک برای گوشه ها و نقاط با دسترسی کم، سری برس دار برای تمیز کردن اثاثیه منزل مانند کتاب ها و قاب ها و غیره و سری کوچک پارویی مناسب برای مبلمان و پرده ها می باشد.

این سری ها همراه با کیسه های یکبار مصرف جارو در یک کیف سامسونتی جاسازی شده اند تا همیشه در دسترس شما بوده و بتوانید به راحتی از آن ها نگهداری کنید.سری پارویی بگونه ای طراحی شده که می توان آن را در حالت ایستاده در قسمت کشویی زیر بدنه قرار داد.

لوله خرطومی جارو با دسته ارگونومیک و بسیار منعطف بوده و لوله فلزی تلسکوپی آن نیز قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.جاروی بوش دارای چهار چرخ فلزی با دوام با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه است که باعث می شود جارو بسیار روان حرکت کند.
طول سیم جارو برقی ۱۳ متر بوده و محدوده ی دسترسی وسیعی را در اختیار شما قرار ی دهد.

جهت جمع کردن سیم جارو نیز تنها کافیست سیم را اندکی به طرف بیرون بکشید تا سیم به آسانی جمع شده و داخل محفظه قرار بگیرد.

مطالب تصادفی

مطالب مرتبط

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵

22676638