طریقه تمیز کردن فیلتر هود آشپزخانه

Hood-Filter-2در های از دو نوع فیلتر استفاده می گردد که نیاز به بازدید و سرویس دوره ای دارد .

که در ادامه به آن می پردازیم .

 

Hood-Filter

انواع فیلتر :

فیلتر آلومینیومی :

این فیلتر که در تمامی برندهای استفاده می شود شبکه مشبک از جنس آلومینوم است که در قسمت ورودی هوا قرار داشته و چربی های معلق را به خود جذب می کند و از انتقال آن به داخل موتور جلوگیری می نماید .

*  هود شما بستگی به برند و مدل شما از یک تا سه فیلتر می تواند داشته باشد.

*  این فیلتر هر سه ماه یکبار باید تمیز شود .

روش تمیز کردن :

روش اول :

بهترین راه برای تمیز کردن فیلتر استفاده از ماشین ظرفشویی است .

فیلتر های هود خود را باز کرده (به کمک قفل روی آن) و به صورت خوابیده در سبد وسط قرار دهید . حال برنامه Intensive یا قوی ترین برانه شستوی ماشین ظرفشویی خود را انتخاب کرده و از یک عدد قرص کوانتوم در ماشین قرار دهید و برنامه را استارت کنید .

روش دوم :

خروجی سینک ظرفشویی خود را مسدود کرده و داخل آنرا پر آب داغ کنید سپس به میزان نیم لیتر جوهر نمک به ان اضافه نمایید و فیلتر (ها) را درون آن گذاشته و پس از بیست دقیقه به کمک فرچه زبر اقدام به تمیز کردن ان کنید

فیلتر زغالی :

این نوع فیلتر هم که بعضی هود ها استفاده می کنند علاوه بر حذف روغن بوگیر هم بوده و راندمان آن از آلومینیومی بیشتر است اما عمر مفید آن بین یک تا دوسال بود که پس از سپری شدن این زمان باید شود و قابل شستشو نیت .

Hood-Filter-5

کد ارور خطا در :

در برخی برند و مدلهای خارجی برای زمان فیلتر ارور خطا در نظر گرفته شده که بر روی نمایشگر علامت F یا C و علامت قطره ظاهر می گردد که هر موقع این علائم را در هود خود مشاهده کردید به معنای زمان سرویس یا فیلتر است .

 

 

 

 

 

هود , آشپزخانه , تعمیر هود , نمایندگی آاگ , تعمیر هود آشپزخانه , هود فوتیل , فیلتر زغالی , تمیز کردن , آاگ , فورس , نصب , تعمیر , بوش , آریستون , تعمیرات , آلومینیوم , قلاب , تعویض , زغالی , قیمت , هود ااگ , الکترولوکس , هود بوش , آ.ا.گ , مسترچف , جت ایر , بیمکث ,

تعمیرگاه آ.ا.گ , تعمیرگاه مجاز آاگ , تعمیر ماشین لباسشویی , المنت 2000 , موتور اصلی , لاستیک دور در پمپ

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۷۷۸۹۲۵۵۹

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵