قرص کلین قهوه ساز خودکار

miele-coffee-machine-descaler-1

دستگاه از جمله وسایلی است که در سال های اخیر در ها راه پیدا کرده و تقریبا تمام های مطرح دنیا مدل های متنوع را تولید کرده اند .

های خودکار دارای استاندارد برای دانه قهوه , آب و شیر دارند که با انتخاب برنامه های آن می توانید قهوه را تهیه فرمایید .

اما با این ویژگیها مسئله این دستگاه را مهم می کند .

در یک دستگاه خودکار به صورت دوره ای باید موارد زیر انجام شود .

۱ – Rinse ( آبکشی ) :

 آبشکی دستگاه بعد از هر بار روشن و خاموش کردن الزامی است بعضی از مدلها به صورا خودکار این کار را انجام می دهند و قابل حذف کردن نیست .

آبکشی در دو بخش دستگاه انجام می شود که یک بخش مختص مسیر عبور آب و دمکن قهوه بوده و قسمت دیگر مربوط به مسیر عبور شیر می باشد . دقت کنید که ابکشی فقط آب مصرف می شود و از رشد میکرب و بو گرفتن دستگاه جلوگیری می نماید .

۲ – Cleaning  ( ) :

  خودکار دستگاه قهوه ساز برنامه مخصوص برای فقط سیستم کمپرس دمکن یا اسبک بوده و برای انجام آن نیاز به قرص clean کلین دارید .

زمانی که پیغام Please Clean بر روی قهوه ساز شما ظاهر شد در بیشتر مدل ها می توان برنامه را کنسل کرد اما بهتر است تا اجازه دهید برنامه خودکار تمیزکن اجرا شود که حدادا ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد و در اول برنامه دستگاه از شما می خواهد تا قرص کلین را در داخل دمکن بندازید و بقیه مراحل را با توجه به مدل و خود دنبال کنید .

 استفاده از قرص استاندارد خیلی مهم بوده و اگر از قرص های غیر استاندارد استفاده کنید استیل مخصوص دمکن آسیب دیده و کف اسپرسو همیشگی را نخواهید داشت .

۳ – Scaling  یا DeScaling :

 پیغام Please Descale وقتی در دستگاه قهوه ساز شما ظاهر شد در بیشتر ها دیگر دستگاه قهوه درست نمی کند تا تا مراحل جرمگیری کامل انجام گیر این برنامه در حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می برد و برای عملکرد صحیح دستگاه باید , پودر و یا مخصوص جرمگیر قهوه ساز خودکار استفاده شود .

مراحل جرمگیری را با توجه به مدل و برند خود دنبال کنید .

۴ – بازدید دمکن :

دمکن دستگاه قهوه ساز بخش مهمی از دستگاه می باشد که تمیز نگه داشتن آن در کیفیت کف اسپرسو و طعم قهوه بسیار تاثیر دارد و برای حفظ کیفیت هر ۱۰ الی ۱۵ قهوه یک بار دمکن قهوه را باز کرده با مسواک نرم و آب داغ آن را بشوید و در صورت لزم پیچ وسط صفحه گرد استیل را باز کرده و زیر آنرا تمیز کنید .

اگر قصد دارید برای مدت بیش از یک ماه از دستگاه استفاده نکنید حتما این بخش را تمیز کنید تا جرم و املاح باقی مانده خشک نشود . چرا که بعدها آن سخت خواهد شد .


 قرص کلین میله :

 برای کلین و تمیز کردن قهوه ساز های خودکار با برند میله Miele محصول کشور بوده که علاوه بر تمیز کردن میکروب کشی هم کرده و در برند های آلمانی کاربرد دارد و پیغام Clean دستگاه را پاک می کند .miele-coffee-machine-1

 

 

miele-coffee-machine-descaler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قرص کلین – AEG

aeg-coffee-machine-descaler-1bosch-coffee-machine-descaler-1

قرص دیسکیل descaler یا قرص جرمگیر بوش Boschphilips-coffee-machine-descaler-1

جرمگیر descaling tablets  با برند فیلیپس :delonghi-coffee-machine-descaler

جرمگیر descaling tablets  با برند دلونگی  :bosch-coffee-machine-descaler-2

قرص جرمگیر descaling tablets  با برند بوش   :m1

پودر جرمگیر descaling tablets  با برند میله Miele    :

m2

 

 

 

 
جرمگیر , قهوه ساز , مایع جرمگیر , پودر جرمگیر , قرص جرمگیر , دیسکالین , کلین , قرص جرمگیر , مایع جرمگیر , دیسکالین , کلین , قرص کلین , مایع دیسکیل , descaling , coffee maker descaling , coffee maker cleaning tablet , قهوه ساز دلونگی , قهوه ساز دستی , قهوه ساز , اسپرسو , قهوه ساز بوش , زیمنسکنوود , گرنیهآاگ , الکترولوکس  ,  تکادلونگی  , لیست , قهوه ساز کاپوچینوسازالتا , Eltaقهوه ساز کاپوچینوساز , پرینسس , Princessسانی , Sunny  کلترونیک Clatronic  بلک اند دکر Black and Decker  تفال Tefal , سورین Severin , کنوود KENWOOD , بوش Bosch , دلونگی Delonghi قهوه ساز کاپوچینوساز فلر   Feller , گاستروبک Gastroback , بیم BEEM , فیلیپس Philips , مولینکس Moulinex انواع قهوه , قیمت , فروشگاه اینترنتی , نمایندگی رسمی , در تهران , ایران , شیراز  , اصفهان  , تهراناینترنتی کافی میکر تعمیر   نصب و راه اندازی , نمایندگی آاگ , نمایندگی الکترولوکس , نمایندگی بوش , نمایندگی زیمنس , نمایندگی تکا , تعمیر قهوه ساز , تعمیر ماشین لباسشویی

مطالب تصادفی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید۷۷۸۹۲۵۵۹

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵