ماشین لباسشویی مدل WAS32798

Rate this post

 

 

bosch-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

علامت تکنولوژی سبز که در این مدل موجود می باشد به معنای مصرف کم انرژی ، آب و یا منابع دیگر می باشد.
امکان Ecoperfect می تواند در مصرف برق تا حد چشمگیری صرفه جویی کند. با بار کامل لباسشویی Logixx 8 Varioperfect بسیار اقتصادی تر از رده انرژی A عمل کرده و مصرف انرژی آن نسبت به این رده ۳۰ درصد کمتراست . گزینه اکوپرفکت می تواند با تمام برنامه ها بغیر از برنامه شستشوی سریع ۱۵ و شستشوی لباسهای پشمی ادغام شود.
امکان SpeedPerfect در این دستگاه اجازه می دهد که زمان شستشو تا ۳۰ درصد کمتر شود .
سیستم ضد لرزش AntiVibration به همراه سیستم EcoSilence Drive عملکرد بسیار کم صدا را در این مدل فراهم کرده است .
شستشوی سریعتر و بهتر با سیستم درام VarioSoft و طراحی شبکه های نامتقارن بدست آمده است . بایداز ساختار منحصر به فرد قطرات تشکر کرد چرا که این ماشین لباسشویی می تواند بسته به وضعیت شستشو بسیار قوی تر و یا ملایم تر کار شستشو را انجام دهد.
یکی از امکانات این دستگاه سیستم لکه بری است که می تواند ۱۶ نوع از انواع لکه های روی لباس را با عملکرد لکه بری از بین برده و لکه ها شانسی برای باقی ماندن روی لباسها نخواهند داشت.
سیستم انتقال نیروی EcoSilence که توسط شرکت بوش طراحی و ساخته شده ، موجب کارکرد بسیار کم صدا ، با دوام و کم مصرف موتور شده است.این خاصیت با استفاده از موتور چرخشی بدون برس Brushless و استفاده از مگنت دایمی بدست آمده . این تکنولوژی در موتور های قدرتمندی مانند توربین های باد که بیشترین توان و کمترین افت مورد نظر است استفاده می شود.

این ماشین لباسشویی دارای عملکرد شستشو جهت لباسهاس حساس، حریر، پشمی ، نازک را دارد که به راحتی قابل انتخاب می باشد. جهت ایمنی هر چه بیشتر این دستگاه مجهز به قفل کودک می باشد که با خیال آسوده می توان برای محافظت از دسترس کودکان آن را قفل کرد. علاوه برآن دارای درب بزرگ با قابلیت باز شدن ۱۶۵ درجه می باشد که به راحتی می توان لباس را درون ماشین لباس شویی گذاشت همچنین با قفل آهنربایی که دارد با یک اشاره قفل می شود و تا زمان خاموش شدن به هیچ عنوان باز نمی گردد.

 

 

*********************************

 

 

 

 

 


نمایندگی بوش , تعمیرگاه مجاز , نمایندگی رسمی , فروشگاه اینترنتی , اینترنتی , قیمت , آخرین مدل , فروش , تعمیر ماشین لباسشویی , حدود هزینه , ارور 

مطالب تصادفی

مطالب مرتبط

۰۹۱۲۲۸۵۰۴۴۵

22676638